Ochranný fluid SPF50 Cell Detoxium č. 299 | 50 ml
Ochranný fluid SPF50 Cell Detoxium č. 299 | 50 ml
Výhody:
- chrání před znečištěním
- účinná ochrana před slunečními paprsky
- prevence proti unavené pleti a známkám stárnutí
- chrání před škodlivými vnějšími vlivy
- projasňuje
Stabilní partner s více jak 30letou zkušeností v oboru profesionální kosmetiky a nábytku.
Máte vlastní salon a zajímají vás výhody spolupráce? Dejte nám vědět.
Intenzivní ošetření pro každodenní ochranu před znečištěním a slunečními paprsky: dvě hlavní příčiny mdlé pleti, rozšířených pórů, tmavých skvrn, vrásek a dehydratace. Zachovává mladistvý potenciál pleti, chrání ji před smogem, toxiny a dalšími škodlivými vnějšími vlivy pro zářivější a mladistvější pleť.
Aktivní látky:
CELL-DETOXIUM
Detoxikační aktivní látka, která podporuje vylučování odpadních látek a prodlužuje dlouhověkost pleti. Pro zářivější a mladší vzhled pleti. Na delší dobu.
Pollushield™
Působí proti znečištění a volným radikálům.
HYDRAFILM System (hydratační a proti smogu)
Má hydratační účinky a působí proti znečištění.
Použití:
Před použitím protřepejte. Naneste na obličej, krk a dekolt. V případě dlouhodobého vystavení přímému slunci aplikujte znovu. Vyhněte se očnímu okolí.
Dermatologicky testováno. Pouze pro vnější použití. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.
AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DICAPRYLYL CARBONATE, DIBUTYL ADIPATE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO] (METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL), C12-15 ALKYL BENZOATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, PROPANEDIOL, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DECYL GLUCOSIDE, LAURYL GLUCOSIDE, YEAST EXTRACT, BIOSACCHARIDE GUM-4, DIMETHYLMETHOXY CHROMANOL, LECITHIN, GLYCERIN, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, XANTHAN GUM, DI ISOPROPYL ADIPATE, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, HYDROXYACETOPHENONE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLYL GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, TOCOPHEROL, TALC, SODIUM GLUCONATE, CITRIC ACID, ACRYLIC ACID/ACRYLAMIDOMETHYL PROPANE SULFONIC ACID, COPOLYMER, GLYCERYL CAPRYLATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, LIMONENE, PINENE, CITRONELLOL, GERANYL ACETATE, CITRAL, CI 14700 (RED 4).
Napište naší specialistce

Poradenství pro e-shop
Co nejlépe nám specifikujte Váš dotaz a rádi Vám odpovíme.
Mohlo by Vás také zajímat
Reference profesionálů

Stabilní partner. Perfektní spolupráce. Společná vášeň pro kadeřnické umění. Framesi je srdeční záležitost!

S firmou spolupracuji již 24 let a jsem maximálně spokojená, jak se servisem obchoďáků, jejich přátelským přístupem, komunikací a ochotou vycházet vstříc potřebám salon, tak samozřejmě i s vysokou kvalitou výrobků, výborným obchodním a marketingovým servisem. Pro mě je to po těch letech „druhá rodina“. Myslím, že ty roky spolupráce mluví za vše.

S Italy Style Linea pracuji již čtrnáctým rokem a zatím jsem nenarazila na jinou firmu, která by měla tak proklientský přístup. Podpora firmy a kvalita produktů je samozřejmostí, odměny, stáže, školení příjemným bonusem. Vřele doporučuji.

S Framesi pracujem už šiesty rok a na túto značku nedám dopustiť. Neustále sa niečo inovuje, ponúkaju novinky a človek sa pri nich stále niečo nové učí. Všetky produkty su na nezaplatenie. Aj moje klientky si to nevedia vynachváliť.

Framesi je má srdcová záležitost zhruba 13 let. Miluji produkty i rodinu, kterou tvoří. Pomáhá mně jít neustále vpřed a držet se módních trendů, nabídnout klientům kvalitu. Každé školení mně dá něco nového, což je fajn.

Italy Style Linea je pro mě jako druhá rodina. Svou stabilitou a neustálým rozvojem je mi v podnikání velkou oporou.

Framesi má svou Akademii, moderní zázemí a skvělý tým. Pro mě je místem nejen vzdělání, ale i odpočinku od běžné práce v salonu. Ať už jedu informace čerpat nebo je sama předávat, je to vždy velmi obohacující a příjemně strávený den.

Se značkou Framesi pracuji ráda, a to už přes 10 let. Líbí se mi co nám, kadeřníkům, může nabídnout. Neustále přichází s novými produkty a díky seminářům se ve své práci posouvám dál.

Italy Style Linea tvoří super skvělý tým, má spoustu novinek a úžasných produktů a precizní vzdělávací semináře. Je mi ctí být jeho součástí.

S Framesi som sa stretla pred 6 rokmi. Spoznala som Framesi tím, ktorý na mňa zapôsobil ako veľká rodina. Farby sú úžasne, neskutočne ma baví vytvárať farebné kreácie a hlavne zákazničky sú spokojné s kvalitou vlasov po farbení. Za mna #1

Profesionalita, spolehlivost, podpora, kreativita, skvělý tým, prvotřídní produkty, servis a zázemí, s tím vším jsem se setkala a setkávám při své dlouholeté spolupráci s Italy Style Linea. S Italy Style Linea si můžete být jisti, že v tom nejste sami.

S firmou pracuji jako technolog asi 8 let a se značkou Framesi 12 let. Poskytuje mi vše, co k práci, jako kadeřník, potřebuji. Umožňuje mi se vzdělávat a já pak mohu následně své vědomosti posílat dál a školit kadeřníky.

Se značkou Framesi jsem se seznámila před 15 lety na školení, o kterém mi řekl můj kamarád. Byla to láska na první pohled, protože Itálii miluji a vše s ní spojené. Má skvělé produkty a vždy nám nabízí úžasné školení s úžasnými lidmi.

Od té doby, co jsem zakotvila v přístavu Italy Style, nehledám v jiných vodách. Milý, profesionální přístup a především top produkty, které miluju, a mohu díky nim dělat svoji práci naplno s krásnými efekty a individuálně ke každé klientce.

Firmu Italy Style Linea jsem si vybrala na doporučení a nikdy mě ani nenapadlo měnit. Jsem s ní už od roku 2010 a jejich produkty a vývoj je jeden z nejlepších na trhu.

Pro mě jsou značky AB a DDP zárukou pro mé klientky, že můžu řešit každý jejich problém s pletí. Italy Style to vše navíc zastřešuje perfektním servisem, a to je důvod proč jsem této firmě už mnoho let věrná. Co víc chtít?!

Baví mě pracovat s barvami Framesi, protože mají výborné krytí a velkou variabilitu. Namíchám si je, jak potřebuji a jsem si jistá konečným výsledkem. Na Framesi mám ráda široký výběr produktů a příjemnou vůni ošetřujících přípravků.